Działalność
OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Śląskie Gody 2013
  • Data wpisu:
  • 29 lipca 2013

Kolejne Śląskie Gody już za nami. Jako Stowarzyszenie MOJA GMINA NASZ POWIAT włączyliśmy się także do organizacji tej imprezy środowiskowej. W niedzielę 16 czerwca br., grupa wolontariuszek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Gierałtowicach, pod kierownictwem naszego członka tj. pani Tatiany Kowalskiej, malowała wszystkie chętne dzieciaki, wg ich życzeń i fantazji. Serdeczne podziękowania składamy paniom: Beacie Kulasie, Elżbiecie Michalik, Grażynie Lubszczyk i Angelice Więcko za poświęcony czas i wielkie zaangażowanie. Dla trochę starszych dzieci mieliśmy jeszcze jedną propozycję, czyli mini turniej wiedzy o Gminie Gierałtowice. Każdy, kto odpowiedział poprawnie na pytanie z zakresu historii, kultury, przyrody nt. naszej Gminy, otrzymywał nagrodę. Wszyscy członkowie Stowarzyszenia żywo oklaskiwali występujące zespoły, w tym nasze gminne chóry, a członek Stowarzyszenia, Wójt Gminy Gierałtowice nawet wystąpił na scenie wraz z zespołem BURAKY :) .