Działalność
4155_dary_serc_koncert_plakat_2012 (Small)
Jubileuszowy koncert „Dary Serc”
  • Data wpisu:
  • 1 grudnia 2012

W połowie grudnia odbędzie się dziesiąta, jubileuszowa edycja koncertu „Dary Serc”. W tym roku oprócz inscenizacji przygotowanych przez pensjonariuszy domów pomocy społecznej, wystąpią Agata Zakrzewska, Orkiestra Dęta KWK „Knurów” z solistami oraz Iwona Kobryń.
Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz większą publiczność, jest to również okazja do zebrania środków potrzebnych do codziennej działalności domów pomocy społecznej. Na scenie zaprezentują się „Ostoja” z Sośnicowic, „Zameczek” z Kuźni Nieborowskiej, Dom Pomocy Społecznej Ojców Kamilianów z Pilchowic, „Caritas” Ojców Salezjanów z Wiśnicza oraz „Caritas” z Knurowa.
Niewątpliwą atrakcją koncertu będzie występ Agaty Zakrzewskiej, niewidomej wokalistki, którą poznaliśmy już podczas tegorocznych Dni Integracji. Na scenie pojawi się równie Orkiestra Dęta KWK „Knurów” z solistami, wśród znajdzie się m.in. Adam Sobierajski.

Koncert zaplanowano w sobotę 15 grudnia, początek o godzinie 15.00. Impreza odbędzie się w Domu Kultury w Szczygłowicach.
źródło: miastoknurow.pl/1974,koncert-charytatywny-dary-serc,czytaj,artykul.html

Koło gierałtowickie, jak co roku, włącza się w organizację tej imprezy. Zbieramy fundusze na działalność domów opieki rozpowszechniając cegiełki, będące jednocześnie biletami wstępu na jubileuszowy koncert.