Działalność
dary serc2-2012 (Small)
DARY SERC – KONCERT
  • Data wpisu:
  • 3 grudnia 2014

Koncert odbędzie się 13 grudnia o godz. 16.00 w Domu Kultury w Knurowie-Szczygłowicach. Wystąpią na nim zespoły muzyczne i teatralne z DPS-ów działających na terenie powiatu, które co roku prezentują przedstawienia nawiązujące najczęściej do klimatu zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Przed i w trakcie imprezy w holu szczygłowickiego domu kultury oferowane będą świąteczne stroiki, ozdoby i kartki, wykonane przez mieszkańców DPS-ów. Na uczestników koncertu czekać będzie ciasto, ufundowane przez właścicieli lokalnych piekarni i cukierni. Cały dochód z imprezy przekazywany zostanie na wsparcie organizacji świąt mieszkańców domów pomocy społecznej w Sośnicowicach, Kuźni Nieborowskiej, Pilchowicach, Knurowie i Wiśniczach.
Sstowarzyszenie Moja Gmina Nasz Powiat jest organizatorem całego przedsięwzięcia. Cegiełki – bilety można będzie także nabyć bezpośrednio przed koncertem.